Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum

About Life, the Universe and Everything...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Misa is Legend

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 6:01 pm

Става дума за Аз съм Легенда. На мене доста ми хареса, най-добрия посто-аптокаличен филм от доста време, с стилна визия и стабилна атмосфера. Голямата изненада беше играта на Уил Смит - неочаквах такова нещо от него, но се оказа че може да стане актъор от тва момче Smile Зомбитата бяха малко шитави, мамка му, можеха по-добре, но слава богу не бяха акцентирали върху боя, като RE серията. Легендата имаше и няколко много силни моменти (това с кучето беше трогателно и аз си имам такова и ми стана мноо мъчно Sad Crying or Very sad ) . Края беше малко ръшнат и тва цялото Джисъс шит с пеперудата беше... как да кажа... яко измислено. Но пък добре заснето и направено. Има няколко недосмислици сякаш, но не са толкова важни. На фона на сичките простотии, които изгледах на кино това е супер и съжалявам, че реших да го гледам на компа. Пак се минах... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 11:43 am

На мене нещо ми намирисва на Заразно зло-поне от това което прочетох...Не знам каква им е разликата...
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 1:16 pm

Далече е въпреки приликите - има зомбита и вирус, но пък е в пъти по-добър от, за мене, жалките изпълнения на RE. Филма е по-силен, по-стилен и с по-силна атмосфера, а като актъор Смит се справя по-добре от Мила. Гледай го и ще видиш разликите.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 1:21 pm

BlooDy_KinG написа:
Далече е въпреки приликите - има зомбита и вирус, но пък е в пъти по-добър от, за мене, жалките изпълнения на RE. Филма е по-силен, по-стилен и с по-силна атмосфера, а като актъор Смит се справя по-добре от Мила. Гледай го и ще видиш разликите.

да , ама Смит не е сексапилен колкото Мила , нали ?
не съм го гледал , но се съмнявам , че може да се мери със заразно зло . Самато обстановка в РЕ , особено в третия филм доста ми се нрави на мен
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 1:23 pm

Омг Мила на мене ми е грозна. Доста по-добър филм е от заразните. Те са малко над средното.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:59 pm

Не съм сигурен,че могат да бъдат сравнявани.Легендата е по-дълбок и тъжен,докато Заразното Зло е повече екшън.Като цяло Легендата по-ме кефи,но идеята на корпорация Umbrella в Заразното Зло също е много добра.Пък и за 4-те излезли досега части почна леко да омръзва,докато се съмнявам,че I am Lagend ще има повече от едно продължение.
Върнете се в началото Go down
Dante
Чистач на тоалетни
Dante


Брой мнения : 70
Join date : 04.02.2008

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 2:32 pm

Уил Смит изигра СУПЕР добре ролята си. Жалко, че накрая умря.... Много добро впечетление ми направи този филм.
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 2:58 pm

Dante написа:
Уил Смит изигра СУПЕР добре ролята си. Жалко, че накрая умря.... Много добро впечетление ми направи този филм.


Уил Смит каза че е имало два възможни края, но режисъора е избрал по-комерсиалният от двата за да се радват дебелите американци повече. В нета може да се намери втория финал, който не е толкова епичен, но е готин. Няма никаква проклета колония - или поне не е сигурно. Уил се разбра с грозното зомби и му даде мацката му и така.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 3:05 pm

А случайно да имаш информация,относно датата на излизане на продължението?
Върнете се в началото Go down
Dante
Чистач на тоалетни
Dante


Брой мнения : 70
Join date : 04.02.2008

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 5:37 pm

Ще има продължение ли ?
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 9:35 pm

Ъъъ... Няма продължение. Филма си е завършен и е по книга.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 2:23 pm

Някъде четох,че ще има 2-ка. scratch
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 2:25 pm

Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 5:49 pm

Деба комерсиализма.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 7:18 pm

Първата част се е получала толкова добра,именно защото е по книга.Докато,доколкото знам книгата няма продължение,така че сценаристите ще трябва да разчитат на собствените си гънки,което е една нелека задача.Все пак да се надяваме,че няма да развалят впечатленията от първия филм.
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 7:50 pm

Ще бъде за още кинти. Ще развалят хубавият първи филм.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
Sponsored content





Misa is Legend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Misa is Legend   Misa is Legend Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Misa is Legend
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum :: General :: Movies-
Идете на: