Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum

About Life, the Universe and Everything...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 .::ЕлементитЕ::.

Go down 
АвторСъобщение
stako
Катерица
stako


Брой мнения : 5
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : DreamWorld

.::ЕлементитЕ::. Empty
ПисанеЗаглавие: .::ЕлементитЕ::.   .::ЕлементитЕ::. Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 7:53 pm

Всеки знае за елементите:
Вода , Огън , Земя и Въздух .
Някой казват,че има още камък,звезда,гора и тн,но според мен те са разновидности на четиритте основни-именно тези по-горе.Аз честно казано не харесвам нито един от тях,но знам,че мразя водата-страх ме е от нея!
Но мисля,че от всички най-много ми допада земята-вие какво мислите по въпроса-имате ли елемент,защо е той и мразите ли някой?

Мисля,че съм земя,защото обичам вички нейни дарове и харесвам всичко в нея и още много причини,но не ми се изброяват.Мразя водата защото ме плаши,по-точно съществата в нея,а не толкова самата тя,иначе я харесвам-успокоява...

Малко за елементите и хората:

Огнените хора:Хора които се здържат трудно,лесно се палят и много добре спорят-повечето са добри бойци.(аз си спадам и малко такъв)

Водните:Хората който обичат спокойствието и тишината,но ако ги ядосаш очакваш голяма буря пред теб!

Земните:Добрите хора,който се радват на това което са и обичат всичко около себе си,не са много разговорливи ,лесно се концентрират.Не са много силни,но имат цялата природа зад себе си.

Въздух:Хора които обичат смеха,лесно се разсейват,но могат да бъдат много полезни.Лесно си сменят настроението и са много непредвидливи.

Надявам се тези бележки да ви помогнат да откриете своят елемент.

Аз още не съм,имам от всичко по малко,китайците му викат Лунен елемент и той е най-редкия,но незнам,според мен още е рано да откривам себе си а и да го направя хич не съм сигурен в това....

Забележка:НЯМАТ НИЩО ОБЩО СЪС ЗОДИИТЕ!!! Exclamation Arrow Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.fellinboy.tripod.com
 
.::ЕлементитЕ::.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum :: General :: Main Forum-
Идете на: