Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum

About Life, the Universe and Everything...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Фермерите пак спасяват света in the name of the king

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 5:00 pm

Даже не го догледах . Уве Бол показа , че не е възможно да направи добър филм .
Плюсове и минуси :
+ Готина атмосфера
- В началото на филма главния герой , който е обикновен фермер се разхожда из нивята си с меч и то точно , когато го нападат .
+ Имаше малко хумор при случката с прекосяването на моста .
- Главните герой - обикновени селяни се бият като наемници и въртят мечове , все едно правят това цял живот . Къде ли са се научили ?
Гледах го с кучето си и нито аз , нито то го харесахме . Много е лош филма . Оценявам го на 3 / 10 , но трябва да имате в предвид , че не го гледах целия . По - нататък можеше да ми се промени мнението ( да бе ) .
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 5:23 pm

Аз не съм съгласен. На мен филма ми хареса и то доста. Найстина по някое време разговорите бяха прекалено бавно развиващи се. Разговорите бяха протакани, а един идиот напрао ми изкара нервната система, ама добре че беше до половината. За мен филма е 7/10 заради супер битките и магъосника злия, който беше направо невероятен. Също саунда беше много добър, а атмосферата найстина беше шосиращо яка. Жалко, че не го догледа докрая. Финалната битка беше култова!!!
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:41 am

ами хвърлих едно око на финалната битка и пак не разбирам как един фермер може да сваля 10 чудовища . И след като го харесваш погледни в началото как фермера се разхожда със сабя из полето точно , когато го нападат . И освен това там ги надви 7- 8 чудовища ( втф ? ) . Саунда беше среден - ни лош - ни добър .
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 2:23 pm

Човека просто си ходеше из градината и си търсеше работа, когато тия злите се явиха. А иначе, човека е живял сам, може да е тренирал, а й неговия приятел Норик, може да го е научил, така че колкото искаш начини, може да си намериш, ако се размислиш. А й ако не забеляза, той си носеше меча и бумеранга през цялото време, така че за в началото си е нормално сичко. А нищо не спомена за финалната битка между магъосника и Фармър.
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 8:54 pm

мани я последната битка . Не разбрах защо пак фермерите спасяват света . Това не е ли работа на рицарите . Толкова банално ...
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 9:06 pm

Стана разгорещен спор, така че ще го гледам и давам последната дума по въпроса. tongue Иначе и аз се чудя как фермери хванали меч за пръв път разбиват рицари, войници и чудовища, че и велики пълководци стават. Айде веднъж света да бъде спасен от пияница лунатик.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:09 pm

Ама чакайте малко, те селяните се биха само в началото. После фермера беше само един...останалото бяха рицари...
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:18 pm

И все пак ... Лека е изтъркано фермерите да спасяват света . И това , че е тренирал не значи , ч може да върти меча така . Биеше се като истински майстор , атова не може да се постигне като си играеш с приятели с дървени мечове или като се биеш с буркани . И освен това в началото нашия получи удар с боздуган , падна и първия му рефлекс беше да се превърти встрани и така избегна удара на чудовището ( да не предположи човек ... )
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:25 pm

Ами той си беше и здрав в раменете. Не го ли видя каква горила беше. Един боздуган...това е Джейсън Статъм, тоя е оживявал от падане от самолет, ти това се притесняваш. А й може да не се е бил с буркани. Повтарям!-Живял е сам, може би се е борил и за живота си, ловувал е й е тренирал заедно с приятеля си, който го е научил на всичките си знания. А й все пак, той беше кралски син, не просто фермер.
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:29 pm

eragon16 написа:
Ами той си беше и здрав в раменете. Не го ли видя каква горила беше. Един боздуган...това е Джейсън Статъм, тоя е оживявал от падане от самолет, ти това се притесняваш. А й може да не се е бил с буркани. Повтарям!-Живял е сам, може би се е борил и за живота си, ловувал е й е тренирал заедно с приятеля си, който го е научил на всичките си знания. А й все пак, той беше кралски син, не просто фермер.

това , че е кралски син означава , че има рефлекс , като го съборят веднага да се приплъзва встрани , тъй като гадетелските му способност са му подсказали , че в следващия миг върху му ще се стовари боздуган ?
И това , че е широк в раменета може да е от вдигането на пъпеши . Това , че е корав не значи , че всяка нощ тичка в гората да се дъни с катерици .
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:32 pm

Виж са, ние не може да знаеме, кой, какъв е. Във филма ни дават крайния резултат. Ако направят предистория на филма, може да видим как е тренирал, как е развивал рефлексите си, как се е самосъхранявал. Сега аз лично проявих малко въображение и се опитах да забравя, кой е режисъора...не знам за теб, но аз направих така и ми хареса.
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:34 pm

eragon16 написа:
Виж са, ние не може да знаеме, кой, какъв е. Във филма ни дават крайния резултат. Ако направят предистория на филма, може да видим как е тренирал, как е развивал рефлексите си, как се е самосъхранявал. Сега аз лично проявих малко въображение и се опитах да забравя, кой е режисъора...не знам за теб, но аз направих така и ми хареса.

... на мен не .
Пък и това да се изплъзваш в страни след удар , като даже не си го учаквал , не може да го направи никой друг освен войн , участвал в много сражения . И естествено това в филма не е било планирано , просто са се опитали да го направят Херкулес .
Единственото нещо в филма , което заслужава уважение са гледките .
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:37 pm

Аз пък оставам със становището, че е тренирал много години и се е научил на много трикове. Аз пък мисля, че филма има далеч по-добри нещо от само гледките.
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 10:54 pm

eragon16 написа:
Аз пък оставам със становището, че е тренирал много години и се е научил на много трикове. Аз пък мисля, че филма има далеч по-добри нещо от само гледките.

Например ?
пп : най - сетне се зароди една добра дискусия - нещото , което се опитваме да направим в форума . Искам да благодаря на майка ми за хубавите и мекици и обучението на нинжа - изкуства и на 50 сент , чиято музика ме вдъхновяваше, докато размишлявах над филма .
Върнете се в началото Go down
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:02 pm

Ще упомена няколко неща. Хареса ми война, в който се вселяваше лошия. Хареса ми лошия. Рей Лиота доказа, че е класа. Хареса ми изпълнителя на ролята на краля. Харесаха ми и мацките, дето се клатушкаха по лианите. Харесаха ми и самите ефекти както и битката в гората, която бе направо култова. Хареса ми и битката между двамата магъосници, както и последната битка, повтарям го сигурно за стотен път. Саунда също ме изкефи. Гледките бяха супер както каза ти, както и онея подскачащите войни, дето беха супер бързи.
Ще ме попиташ ли сега, какво не ми хареса?
Върнете се в началото Go down
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:09 pm

може би не ти допада ШИБАНАТА НЕДОИЗПИПАНА БАНАЛНА И ИЗТЪРКАНА ИСТОРИЯ ?
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:13 pm

Леко с тона, ей! Споко нали спорите, а не се биете.

Аз погледах малко - историята верно си е тъпа, битките са забързани и честно казано не особенно впечатляващи (с хватки от кеча!). Саунд трака е зле, ама поне има готини пейзажи и ефекти - дори Уве с 60 млн, не можа да съсипе тотално филм. Актъорската игра няма да я коментирам - за мене е слаба работа, ама аз там съм яко критичен. Ще го доглеждам вероятно утре.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
eragon16
Dragon Rider
eragon16


Брой мнения : 97
Join date : 12.01.2008
Age : 33

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:21 pm

axakovec написа:
може би не ти допада ШИБАНАТА НЕДОИЗПИПАНА БАНАЛНА И ИЗТЪРКАНА ИСТОРИЯ ?

Всъщност ИСТОРИЯТА НЕ МИ СЕ ВИДЯ КОЙ ЗНАЕ КОЛКО КЛИШИРАНА. Все пак нямаме малки деца, правещи се на герой, а си имаме голям мъж. Освен това, историйте за добрия крал нещо бяха позабравени. Всъщност не ми хареса Матю Уйлард, който искренно ме дразнеше. Това е.
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 11:29 pm

Е Бол още не е падна толкова ниско, че да постави в главната роля русо хлапе - сирак със супер сили и power-меч-feature.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 7:50 am

BlooDy_KinG написа:
Е Бол още не е падна толкова ниско, че да постави в главната роля русо хлапе - сирак със супер сили и power-меч-feature.
това , че главния герой не е хлапе не значи , че историята не е клише
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 9:28 am

axakovec написа:
BlooDy_KinG написа:
Е Бол още не е падна толкова ниско, че да постави в главната роля русо хлапе - сирак със супер сили и power-меч-feature.
това , че главния герой не е хлапе не значи , че историята не е клише


Е, да - казвам само че не е паднал толкова ниско - все пак това е най-голямото клише от клишетата.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 8:13 pm

BlooDy_KinG написа:
axakovec написа:
BlooDy_KinG написа:
Е Бол още не е падна толкова ниско, че да постави в главната роля русо хлапе - сирак със супер сили и power-меч-feature.
това , че главния герой не е хлапе не значи , че историята не е клише


Е, да - казвам само че не е паднал толкова ниско - все пак това е най-голямото клише от клишетата.

да , поне това не бяха направили . Бтв , най - много в филма дразни клишираноста ми и това , че си личи какво ще се случи . Трябва да изгледаш пътвите 5 мин и можеш да разкажеш филма до края .
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 7:34 pm

Доизгледах го. Битки бяха нереални - кунг-фу ли играха, тайклондо ли, не знам, ама не беше много достоверно. По едно време си мислех, че гледам Поуер Рейнджърс или Зина принцесата войн на забързан кадър. Чудовищата бяха гумени, ебати! Супер не реалистични. Имаше и някакви самураи, просто бях хвърлен в тъча. Добре, филм по игра е, ама Бол е ш*бан идиот, да го вземат мътните дано! То биваше комбота и нереални изпълнения, ама по едно време ти втръсва да гледаш същата сцена 30 пъти. Сюжета е ясен - имаме лош, имаме фермер, който се бие по-добре с меча от крал Артур и всичките му рицари взети заедно, имаме и купчина второстепенни герои + малоумника от Началото на Тъпнята. Играта на главния е същата, като в миналите му филми, ама това важи за половината актъори днес, де. И защо, по дяволите, го би с книги!!! накрая, вместо да му извади червата? Мани това си минаваше за комедия. Наще хора от кината имат явно малко сиво вещество и не са дали на този... да го наречем филм, шанс в България. Не знам за другите, ама аз повече няма да се лъжа да гледам филм на Бол. Дано го шибат луди маймуни.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 7:49 pm

А, да! Чудовищата не пускаха кръв, мечовете нямаха кръв, нашия ги режеше, а нямаше рани и то изглеждаха битките супер дебилно - той размава меча и те летят и се преобръщат и кво ли още не. И МЕТАЛНАТА броня на един рицар се запали! Някакви фермери се биеха като про-та на 53 левел. На практика няма сцена в тоя филм, която да няма нещо тъпи или нещо което да ме дразни. Та това ме връща на миналото ми мнение - Бол е идиот.


Едит: Това че има НЕГЪР дори няма да го коментирам. Орките или квото са там, мятаха СВОЙ хора по наще. Оо Shocked Умиранията на лошите, а и на добрите бяха изгиграни, като от 10 годишни. Абе моля ти се Бол е идиот.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
axakovec
маруля
axakovec


Брой мнения : 288
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Местожителство : Конче

Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 7:59 pm

мхм , страшно нереалнистичен филм . И това за Артур е вярно . НЕ МОЖЕ да се е научил като е тренирал с приятели или върху сламени плашила , както твърди Ерагончо . Бтв , забеляза ли в началото , като го удари едно чудовище и нашия падна и как първата му реакция беше да се извърти настрани и по някаква случайност , ако не го беше направил боздугана на чудовището щеше да го размаже ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фермерите пак спасяват света in the name of the king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фермерите пак спасяват света in the name of the king   Фермерите пак спасяват света in the name of the king Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фермерите пак спасяват света in the name of the king
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum :: General :: Movies-
Идете на: