Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum

About Life, the Universe and Everything...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бих желал да съм краставица, а Вие?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
MetalKing
Катерица
MetalKing


Брой мнения : 9
Join date : 13.02.2008

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 11:47 am

Това е моята мечта, просто чувството съм сигурен, че е невероятно! А Вие бихте ли искали да сте краставица? Ако "Да", защо?
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 11:49 am

Аз искам да съм гъба ама не го казвам на всички. Мисля че спама те е обладал - налага се ексорсизъм.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
MetalKing
Катерица
MetalKing


Брой мнения : 9
Join date : 13.02.2008

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 4:03 pm

Спамер с четири мнения? Явно рулирам. Razz
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 4:07 pm

Не са важни мненията, а смисълът им. Ти си анархист по природа и то означава че си си яко спамер + флуудер+хейтър+ много обичаш да тролиш.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
MetalKing
Катерица
MetalKing


Брой мнения : 9
Join date : 13.02.2008

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:35 pm

Защо не направите раздел за форумни игри? Зная толкова много, че за нула вртеме ще направим поне 10000 мнения. jocolor
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:38 pm

MetalKing написа:
Защо не направите раздел за форумни игри? Зная толкова много, че за нула вртеме ще направим поне 10000 мнения. jocolor

Ем в спама (main forum) може по принцип. Ама кат сме 3ма юзери + теб + един мой познат ламер с 3 ника (2 баннати вече щото ме нерви) + още 4 - 5 нередовни и е яко Very Happy ма ако щеш прави, не те спирам (зависи от играта (НЕ В КОЙ КРАЧОЛ МИ Е!!))
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
MetalKing
Катерица
MetalKing


Брой мнения : 9
Join date : 13.02.2008

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeВто Фев 19, 2008 11:41 pm

BlooDy_KinG написа:
MetalKing написа:
Защо не направите раздел за форумни игри? Зная толкова много, че за нула вртеме ще направим поне 10000 мнения. jocolor

Ем в спама (main forum) може по принцип. Ама кат сме 3ма юзери + теб + един мой познат ламер с 3 ника (2 баннати вече щото ме нерви) + още 4 - 5 нередовни и е яко Very Happy ма ако щеш прави, не те спирам (зависи от играта (НЕ В КОЙ КРАЧОЛ МИ Е!!))


Защо не? Това е една от най-веселите игри! clown Питай админката на http://tarjaturunen.portbb.com/index.php Но спокойно, има още глупости... така де, интелектуалщини.
Върнете се в началото Go down
†Dark Reaper†
Чистач на тоалетни
†Dark Reaper†


Брой мнения : 78
Join date : 19.01.2008

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 10:29 pm

4uvstvoto da si krastavica sigurno e neveroqtno. Samo kato se zamislq i kosata mi nastruhva. Viseneto, polivaneto, pruskaneto... Adrenalinut mi se vdiga nemislimo! I nakraq idva nai-interesnoto - otkusvaneto, narqzvaneto i izqjdaneto. Izob6to za liubitelite na silni use6taniq preporu4vam: Stanete krastavici!

P.S
Ako napravq tema ,, 10te ne6ta, koito bih napravil ako sum bulha" mislite li, 4e 6te navurtim 10 000 mneniq?
Върнете се в началото Go down
BlooDy_KinG
MAHALOMAN
BlooDy_KinG


Брой мнения : 341
Join date : 11.01.2008
Age : 32
Местожителство : някъде из голямата пица

Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:52 pm

†Dark Reaper† написа:
4uvstvoto da si krastavica sigurno e neveroqtno. Samo kato se zamislq i kosata mi nastruhva. Viseneto, polivaneto, pruskaneto... Adrenalinut mi se vdiga nemislimo! I nakraq idva nai-interesnoto - otkusvaneto, narqzvaneto i izqjdaneto. Izob6to za liubitelite na silni use6taniq preporu4vam: Stanete krastavici!

P.S
Ako napravq tema ,, 10te ne6ta, koito bih napravil ako sum bulha" mislite li, 4e 6te navurtim 10 000 mneniq?


Laughing Определено.
Върнете се в началото Go down
https://bloodsword.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бих желал да съм краставица, а Вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да съм краставица, а Вие?   Бих желал да съм краставица, а Вие? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бих желал да съм краставица, а Вие?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Sword - Fantasy and Sci-Fi Forum :: General :: Main Forum-
Идете на: